Září 2017

30.9.2017 SOBOTA

30. září 2017 v 20:30 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: rohlík se salámem Zamračený, čaj
Svačina: 2 bonbony, 4 ořechové rohlíky
Oběd: vývar, nočky se zeleninou, 2 řízek z houby Zamračený
Svačina: čaj
Večeře: milion věcí = přežer = ZVRACENÍ

Dneska jsem po dvou měsících zvracela, bolí mě v krku a hlavně to moc nepomohlo. Slibuji, že se zítra budu víc snažit, abych nejedla takový pitomosti... Musím se do toho dostat, pak to půjde samo, začátek je nejhorší. Zatím papa.

ZAS A ZNOVU

29. září 2017 v 20:33
už je to rok, co u mě propukla anorexie, doprovázená depresemi a z velké části bulímií. Myslela jsem, že tyto prázdniny jsem ji překonala. Včera jsem si dala poslední challenge a to sníst buchtu, kterou jsem vždy vyzvracela. Zvládla jsem to, ale měla jsem šílené výčitky. A tak tu teď sedím, tlustá, s depresemi, pořezanými stehny a rozhodnutá začít znovu hubnout. Chci si začít přispívat na tento blog, protože chci mít přřehled o všem, co budu dělat. Ani nevím, jak se takový blog píše a zpravuje, chci jen psát.
Ok, takže znovu se pouštím do toho bludného kruhu, z kterého jsem se asi ani nedostala. Je to tu, začínám. Vím, že je to špatá věc, ale nemůžu si pomoct. Stejně se mi poslední dobou hroutí svět. Jelikož absolvuji dlouhé cesty vlakem, mám čas nad sebou přemýšlet. Na co že jsem vlastně přišla? Vpodstatě to shrnuje název blogu - BAD gurl. BAD - B: bulimie, bisexual, A: anorexie, asexual, D: deprese. Zatím je to vše. Třeba něco přibude. Dál? Jsem amatérský umělec, závislák na Youtube, hrdý obyvatel moravy ♥ a stálý spáč. Budu se snažit přidávat denně jídelníčky a sem tam články, většinou v neděli a v pátek. Nechtějte po mně počítat kalorie, zatím mi stačí mít jen přehled o jídle. Třeba se k tomu časem dostanu. Asi bych si měla dát nějaký goal, vždy jsem chtěla dosáhnout 40 kg, momentálně mám kolem 53kg, ještě to upřesním. Doufám, že mi ten blog vydrží. Dobře, jdu si udělat čaj a zvážit se. Dobrou noc.