Říjen 2017

31.10.2017

31. října 2017 v 17:20 | BADgurl |  Jídelníčky
SPOOKY HALLOWEEN GUYS!!!

Snídaně: nic
Oběd: těstoviny a omáčka
Večeře: rýže a omáčka, rohlík se šunkou

30.10.2017

30. října 2017 v 16:59 | BADgurl |  Jídelníčky
Oběd: trocha krupičné kaše
Večeře: 3 rohlíky, bulka se sýrem

Fucking sweet day

29. října 2017 v 19:34 | BADgurl
K dnešnímu jídlu možná ani nemá cenu se vyjadřovat. Ale chtěla bych vám říct o mé včerejší noci. Dívala jsem se na film OUTsideři, pokud jste to neviděli, tak se okamžitě běžte kouknout! :D V tom filmu byly samozřejmě i smutné scény a já brečela. A z toho breku jsem dostala záchvat. Nemohla jsem přestat brečet a bolela mě nesnesitelně hlava. Hledala jsem prášky, ale našla jsem jen kinedril, tak jsem si ho vzala. To moc nepomohlo, tak jsem si začala škrábat ruku, kousat do ruky a nakonec jsem se pořezala. A pomohlo mi to. Ale na ruku, takže teď musím mít dlouhý rukáv. Tyhle záchvaty mívám tak jednou do měsíce. Pokaždé začínají jinak. Někdy právě z breku u filmu, nebo sebou začnu škubat a nemůžu přestat.
Jak by jsem mohla "spáchat sebevraždu"? Skočit pod vlak? Podřezat si žíly? Skočit ze střechy? Skočit pod auto?
Podřezat bych se nemohla, to bych nezvládla, ze střechy by to šlo, ale kde najít vysokou střechu tady? Pod vlak? To nezní špatně. Pod auto? Z toho by měla akorát rodina problémy, protože bych tu "nehodu" zavinila já.

Ok, dost polemizování. Papa ♥

29.10.2017 NEDĚLE

29. října 2017 v 19:34 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: půl bagety s máslem
Oběd: půlka čokolády
Svačina: mini větrník

Večeře: buchta, bulka se šunkou

27.10.2017 PÁTEK

27. října 2017 v 21:02 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: rohlík se salámem
Oběd: 3 knedlíky s borůvkami :((((
Svačina: (celá čokoláda)
Věčeře: 5 kousků buchty

Dneska jsem z toho obědu fakt nešťastná, ale to není vše, protože po obědě jsem snědla celou čokoládu, kterou jsem následně vyzvracela. Po dlouhé době jsem opět zvracela a šíleně mě potom bolelo břicho. Jsem ráda, že teď nemám ani chuť se přežírat. Doktorka mi dneska dala antibiotika, které mám brát po 12-ti hodinách, takže ráno musím jíst než si je vezmu. To znamená, že ty svačiny, co jím večer, budu jíst ráno. Pokud to vyjde tak to bude super, protože večer nebudu tolik jíst. Dnesk už je mi celkem dobře, ale přes den jsem spala asi 4 hodiny. Kvůli tomu břichu a taky jsem spala celkem málo, i když během školy spím ještě o něco míň. Zítra se budu snažit tolik nejíst a budu se snažit všechno zapsat. Papa ♥

25.10.2017 STŘEDA

25. října 2017 v 21:24 | BADgurl |  Jídelníčky
Velice stručně jsem měla 3 anglické rohlíky, "hemenex", Marsku a tatranku.

24.10.2017 ÚTERÝ

24. října 2017 v 20:53 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: tvarohový koláček
Oběd: 2 pudinkové šneky
Večeře: bulka, jogurt, špecle a ragú (něco takého)

Docela sladký dneska...

23.10.2017 PONDĚLÍ

23. října 2017 v 20:17 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: nic
Oběd: nic
Večeře: bulka se šunkou, smažený květák, brambory

22.10.2017 NEDĚLE

22. října 2017 v 18:50 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: půl bagety s máslem a šunkou, čaj
Oběd: nic
Svačina: půl bagety s máslem a šunkou, kousek buchty

Večeře: řízek s chlebem

ILLNESS

22. října 2017 v 18:49 | BADgurl
Ahoj, v první řadě se omlouvám za neaktivitu. Byla a jsem nemocná, ale jídelníčky si tak nějak pamatuju:
Středa: cca 7 kusů koláče
Čtvrtek: trocha kuřete
V pátek a sobotu už jsem jedla více méně normálně a dneska už by měl jídelníček být. K mé nemoci, nevím co mi je, v pondělí mi přijdou výsledky od doktorky, ale myslím, že tam stejně nic nebude, protože mám blbou doktorku L Jsem unavená, bolí mě hlava, mívám křeče v nohách, bolí mě břicho. K tomu mám depku…
Takže musím trochu změnit denní režim. Doteď to vypadalo tak, že jsem přišla ze školy, najedla jsem se, šla jsem spát, vstala jsem, umyla se, nachystala do školy, šla spát a nemohla usnout a pak jsem celý den byla unavená, a proto jsem šla po škole zase spát. Je to začarovaný kruh, ze kterého bude těžké se dostat. Režim, který chci teď nastolit by měl vypadat nějak takto: přijít ze školy, naučit, nachystat do školy, kolem 18:00 najíst a do postele jít kolem 20:00. To znamená, že si musím najít nějakou aktivitu, což bude těžký pro asociála jako já.
Každopádně, pokud se mi tohle povede tak budu míň unavená, protože budu spát v noci a ne přes den, přestane mě bolet hlava, protože se nebudu krčit v posteli u ntb a křeče v nohách by měli zmizet, pokud začnu brát magnesium nebo pít Magnesii.
Měla bych to do středy přežít a uvidíme. Já si myslím, že to má něco společnýho s psychikou. I když je to možná blbost, chci to sem napsat, co kdybych měla pravdu.
K depkám. Přijde mi, že teď je můj život jedna velká deprese. Nechce se mi do školy, nebaví mě nic, nechci nic dělat. Ale nevím, jak s tímhle stylem myšlení přestat. Nesnáším motivační citáty a když se někdo snaží mě motivovat, takže mě skoro nejde namotivovat. Věci dělám protože musím, nebo protože chci, protože vím, že je budu jednou potřebovat, takže je musím udělat.

Ok, to by mohlo pro dnešek stačit. Papa ♥

17.10.2017 ÚTERÝ

17. října 2017 v 23:06 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: nic
Oběd: kuřecí maso Chop-Suey, dušená rýže
Svačina: 2x sojový suk, 1x cini minis tyčinka
Večeře: těstovinový salát, jogurt, rohlík, kafe

16.10.2017 PONDĚLÍ

16. října 2017 v 20:35 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: akási tvarohová kapsa
Oběd: těstovin.salát s tuňákem
Večeře: kuřecí plátek s bramborama, ovesná kaše, křupky, rohlík se sýrem

Still don´t know

15. října 2017 v 23:47 | BADgurl
Ok, takže víkend je pryč a já neřekla rodině ani slovo, o tom co jsem si připravovala, že jim řeknu. Možná, že je to dobře, dneska jsem to tiž zjistila, že na mě sedí pojem genderfluid. Někdy se cítím jako kluk a někdy zas jako holka, to že jsem lesba se nezměnilo. Jsem štrašně naštvaná, protože se dneska všechno sere. Jo a taky jsem zapomněla sem dát jídelníček ze soboty, stejně to byl jeden velkej přežer… Prostě a jednoduše tento víkend byl na nic. Ani se mi nechce psát, takže mě prosím omluvte, ale jdu nad sebou přemýšlet. Papa ♥

15.10.2017 NĚDĚLE

15. října 2017 v 23:46 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: buchta, bulka s šunkou, čaj
Oběd: vývar, králík s bramborama

Večeře: rajská, těstoviny, koblih, buchta

Friday the 13th

13. října 2017 v 20:10 | BADgurl
Dneska je pátek 13. Už jsem byla připravená, že na co sáhnu, to se pokazí. Naštěstí, jediné co se zatím pokazilo, bylo zpoždění vlaku, ale stihla jsem ten druhý, kterým jedu domů, takže se v podstatě nic nestalo. Dvě hlavní téma, o kterých bych dnes chtěla psát jsou jídlo a orientace.
Začnu jídlem, protože to bude jednodušší. Včera jsem toho moc neměla (viz jídelníček), teda aspoň podle mě ne. Bylo to tím, že mi skončila perioda. Neotevřela jsem nic z mé "krabice nezdravých věcí", takže jsem na sebe celkem pyšná. Usínala jsem s extrémním hladem, ale věděla jsem, že dělám dobře. Dneska to taky šlo. Zatím jsem měla jen školní oběd, což bylo rizoto. Pravděpodobně ještě budu mít večeři, ale spíš bych si dala nějaký alkohol :D Cigaretu jsem měla naposled někdy na začátku týdne. Byly doby, kdy jsem měla každý den 3, ale nemám na ně prachy L
Teď k druhému tématu, což je má sexuální orientace. Vím, že vás tohle téma už asi nudí, ale tenhle blog slouží především k tomu, abych zjistila, kdo jsem. A tohle je věc, kterou teď nejvíc řeším. Takže, ve středu jsem se bavila s kamádkou, která jako jediná o tom ví, a řekla jsem jí, že se asi o víkendu vyoutuju rodičům. Ona si prošla tím samým, takže mě podporuje, za to jsem jí hodně vděčná. Ještě ten den jsem napsala dopisy, které jsem jim chtěla dát, protože se bojím jim to říct osobně. Ale dneska se necítím na to, abych jim to řekla. Možná to bude tím, že se mi začal líbit jeden kluk. Ale vím, že bych s ním chodit nemohla, ani nechci. Chci, abychom byli kamarádi, takoví ti nejlepší. Vím, že se to nestane. Ale docela mě to rozhodilo. Další věc je, že nevím co bych našim řekla. Jsem lesba, ale líbí se mi i kluci, ale nechci s nimi chodit, ani nic jinýho dělat. Možná jsem asexuál, protože s klukama nechci spát vůbec a s holkama ještě nevím. A co když jim něco jako tohle řeknu a za měsíc se to změní?? Celý týden mě to užíralo, ale dneska to bylo v pohodě. Co když příští týden to bude stejné?? Asi ještě počkám, třeba na to přijde řeč, uvidím. Každopádně dopisem jim to sdělovat nechci. Nejradši bych to nejdřív řekla mamce a až podle její reakce, bych to pak řekla taťkovi. Ale co když pak bude naštvaný, že se to dozvěděl později než ona? Dneska bych to ráda řekla P (říkejme mu P, jediné co vám řeknu, tak to, že je to člen mé rodiny), teda jen pokud na to zavede řeč, protože se mě pořád ptá na kluky a už mi to leze na nervy. Jsem si téměř jistá, že on to pochopí. V něděli vám podám hlášení, o tom, jak to dopadlo.

V minulosti mi vždy pomáhalo, když jsem se ze svých nálad, pocitů a v podstatě všeho vypsala. Ale teď mi to nejde. I když píšu, tak to mám pořád všechno v sobě. Nemám ráda, když o svých pocitech musím mluvit s lidmi, když říkám lidem svoje problémy a starosti. Každý má svých starostí dost, tak proč mu mám přidávat ještě ty moje? Je pravda, že svoje problémy píšu sem, ale tady jsem anonymní, vy si to nemusíte číst a s největší pravděpodobností mě ani neznáte (teda aspoň doufám). Psát si deník (jakože papírový), by byl možná lepší způsob, ale říkám si, že takhle můžu teoreticky pomoct někomu, kdo prožívá podobné věci jako já. Je ale pravdou, že komentáře mi dělají opravdu radost a jsem ráda, že to baví někoho číst. Zatím papa ♥

13.10.2017 PÁTEK

13. října 2017 v 20:09 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: nic
Oběd: Rizoto
Svačina: bílá káva s cukrem (z automatu), sini minnies tyčinka

Večeře: 2 topinky + vajíčka, sušenka, chleba s nutellou, čaj

12.10.2017 ČTVRTEK

12. října 2017 v 18:21 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: kafe
Svačina: 2 ořechové koláčky
Oběd: trocha bramborové kaše
Večeře: nezapečený toust se šunkou, samotná rýže, kafe
Pohyb: tělocvik

Ty koláčky jsem nemusela jíst, ale měla jsem extrémní hlad.

11.10.2017 STŘEDA

11. října 2017 v 18:41 | BADgurl |  Jídelníčky
snídaně: nic
oběd: nic
večeře: rohlík, těstovinový salát, tyčinky, buchta, ovesná kaše

Proč se na večer tolik přežírám??

10.10.2017 PONDĚLÍ

10. října 2017 v 20:32 | BADgurl |  Jídelníčky
Snídaně: nic
Oběd: sojový suk
Večeře: těstoviny s omáčkou, bulka, jogurt brambůrky, čaj

OU SHIT

10. října 2017 v 18:11 | BADgurl
Už podruhé slovo shit v nadpisu? Hm, asi to vystihuje můj život. Téma, o kterém chci dneska psát, se týká mé sexuální orientace. Sice absolutně nevím kdo nebo co vlastně jsem, ale poslední dobou nad tím přemýšlím čím dál víc. Dneska mi kamarád řekl, že nemá rád "teplý" lidi. Což mě docela urazilo a absolutně jsem nevěděla co na to odpovědět. Chtěla jsem říct: " Hmm, tak to nemáš rád ani mě že?" Ale radši jsem nic neříkala. Přemýšlím, že bych se už měla vyoutovat rodičům, protože mš to fakt už mrdá. Dívám se po holkách, v tělocviku je to šílený, vím, že bych se na ně neměla dívat, lae nemůžu si pomoct. Řekla jsem si, že to rodičům řeknu až si někoho najdu, ale kdo ví kdy to bude? A co bych jim vlastně řekla? " Mami, chtěla bych ti něco řict. Sice nevím, co jsem, ale líbí se mi holky." Hmm, tak to asi ne. No, každopádně tohle budu muset ještě vymyslet. Zatím ale nikoho nechci, jen už chci mít za sebou comingout. Nejvíc se bojím, že rodiče zklamu. Už ale nezvládám ty věčné dotazy typu: " A máš už kluka? " Nevím, kdy seberu odvahu, ale nejspíš se to tady na blogu dozvíte první.
Už vás asi nudím povídáním o sobě a své orientaci, takže pro dnešek končím. Papa ♥