Friday the 13th

13. října 2017 v 20:10 | BADgurl
Dneska je pátek 13. Už jsem byla připravená, že na co sáhnu, to se pokazí. Naštěstí, jediné co se zatím pokazilo, bylo zpoždění vlaku, ale stihla jsem ten druhý, kterým jedu domů, takže se v podstatě nic nestalo. Dvě hlavní téma, o kterých bych dnes chtěla psát jsou jídlo a orientace.
Začnu jídlem, protože to bude jednodušší. Včera jsem toho moc neměla (viz jídelníček), teda aspoň podle mě ne. Bylo to tím, že mi skončila perioda. Neotevřela jsem nic z mé "krabice nezdravých věcí", takže jsem na sebe celkem pyšná. Usínala jsem s extrémním hladem, ale věděla jsem, že dělám dobře. Dneska to taky šlo. Zatím jsem měla jen školní oběd, což bylo rizoto. Pravděpodobně ještě budu mít večeři, ale spíš bych si dala nějaký alkohol :D Cigaretu jsem měla naposled někdy na začátku týdne. Byly doby, kdy jsem měla každý den 3, ale nemám na ně prachy L
Teď k druhému tématu, což je má sexuální orientace. Vím, že vás tohle téma už asi nudí, ale tenhle blog slouží především k tomu, abych zjistila, kdo jsem. A tohle je věc, kterou teď nejvíc řeším. Takže, ve středu jsem se bavila s kamádkou, která jako jediná o tom ví, a řekla jsem jí, že se asi o víkendu vyoutuju rodičům. Ona si prošla tím samým, takže mě podporuje, za to jsem jí hodně vděčná. Ještě ten den jsem napsala dopisy, které jsem jim chtěla dát, protože se bojím jim to říct osobně. Ale dneska se necítím na to, abych jim to řekla. Možná to bude tím, že se mi začal líbit jeden kluk. Ale vím, že bych s ním chodit nemohla, ani nechci. Chci, abychom byli kamarádi, takoví ti nejlepší. Vím, že se to nestane. Ale docela mě to rozhodilo. Další věc je, že nevím co bych našim řekla. Jsem lesba, ale líbí se mi i kluci, ale nechci s nimi chodit, ani nic jinýho dělat. Možná jsem asexuál, protože s klukama nechci spát vůbec a s holkama ještě nevím. A co když jim něco jako tohle řeknu a za měsíc se to změní?? Celý týden mě to užíralo, ale dneska to bylo v pohodě. Co když příští týden to bude stejné?? Asi ještě počkám, třeba na to přijde řeč, uvidím. Každopádně dopisem jim to sdělovat nechci. Nejradši bych to nejdřív řekla mamce a až podle její reakce, bych to pak řekla taťkovi. Ale co když pak bude naštvaný, že se to dozvěděl později než ona? Dneska bych to ráda řekla P (říkejme mu P, jediné co vám řeknu, tak to, že je to člen mé rodiny), teda jen pokud na to zavede řeč, protože se mě pořád ptá na kluky a už mi to leze na nervy. Jsem si téměř jistá, že on to pochopí. V něděli vám podám hlášení, o tom, jak to dopadlo.

V minulosti mi vždy pomáhalo, když jsem se ze svých nálad, pocitů a v podstatě všeho vypsala. Ale teď mi to nejde. I když píšu, tak to mám pořád všechno v sobě. Nemám ráda, když o svých pocitech musím mluvit s lidmi, když říkám lidem svoje problémy a starosti. Každý má svých starostí dost, tak proč mu mám přidávat ještě ty moje? Je pravda, že svoje problémy píšu sem, ale tady jsem anonymní, vy si to nemusíte číst a s největší pravděpodobností mě ani neznáte (teda aspoň doufám). Psát si deník (jakože papírový), by byl možná lepší způsob, ale říkám si, že takhle můžu teoreticky pomoct někomu, kdo prožívá podobné věci jako já. Je ale pravdou, že komentáře mi dělají opravdu radost a jsem ráda, že to baví někoho číst. Zatím papa ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barys | Web | 14. října 2017 v 21:04 | Reagovat

Nevim, jak to mám říct, tak liší taky dopisi.
Prožívám to samé, také mi pomáhá se vypsat a pak ty povzbudivé komentáře.
Zkus si to projít hlavou tvou orientaci,je možné že jsi bisexuál. Jestli jsi v pubertě, tak to budou hormony, se ti splašili.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama