ILLNESS

22. října 2017 v 18:49 | BADgurl
Ahoj, v první řadě se omlouvám za neaktivitu. Byla a jsem nemocná, ale jídelníčky si tak nějak pamatuju:
Středa: cca 7 kusů koláče
Čtvrtek: trocha kuřete
V pátek a sobotu už jsem jedla více méně normálně a dneska už by měl jídelníček být. K mé nemoci, nevím co mi je, v pondělí mi přijdou výsledky od doktorky, ale myslím, že tam stejně nic nebude, protože mám blbou doktorku L Jsem unavená, bolí mě hlava, mívám křeče v nohách, bolí mě břicho. K tomu mám depku…
Takže musím trochu změnit denní režim. Doteď to vypadalo tak, že jsem přišla ze školy, najedla jsem se, šla jsem spát, vstala jsem, umyla se, nachystala do školy, šla spát a nemohla usnout a pak jsem celý den byla unavená, a proto jsem šla po škole zase spát. Je to začarovaný kruh, ze kterého bude těžké se dostat. Režim, který chci teď nastolit by měl vypadat nějak takto: přijít ze školy, naučit, nachystat do školy, kolem 18:00 najíst a do postele jít kolem 20:00. To znamená, že si musím najít nějakou aktivitu, což bude těžký pro asociála jako já.
Každopádně, pokud se mi tohle povede tak budu míň unavená, protože budu spát v noci a ne přes den, přestane mě bolet hlava, protože se nebudu krčit v posteli u ntb a křeče v nohách by měli zmizet, pokud začnu brát magnesium nebo pít Magnesii.
Měla bych to do středy přežít a uvidíme. Já si myslím, že to má něco společnýho s psychikou. I když je to možná blbost, chci to sem napsat, co kdybych měla pravdu.
K depkám. Přijde mi, že teď je můj život jedna velká deprese. Nechce se mi do školy, nebaví mě nic, nechci nic dělat. Ale nevím, jak s tímhle stylem myšlení přestat. Nesnáším motivační citáty a když se někdo snaží mě motivovat, takže mě skoro nejde namotivovat. Věci dělám protože musím, nebo protože chci, protože vím, že je budu jednou potřebovat, takže je musím udělat.

Ok, to by mohlo pro dnešek stačit. Papa ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama