NEDĚLNÍ OBĚD

1. října 2017 v 17:00 | BADgurl
ejj, včera, v sobotu, jsem si dopřála dávku hororu, prý se u toho dobře spalují kalorie :D Snažila jsem se opít, myslím, že se mi to celkem povedlo, po cca 5 panákách rumu a 5 jelzinu jsem byla v super náladě :) Bohužel asi 30 minut před tím jsem zvracela, naposled se tak stalo někdy o prázdninách a měla jsem ze sebe špatnej pocit, protože se mi promítly všechny ty hrozný zážitky které mám se zvracením spojené. Naštěstí to šlo celkem samo a rychle.
Dneska se mi celkem daří. Díky menší ranní kocovině mi nebylo úplně nejlíp a mléko po ránu to jestě zhoršilo. K obědu jsem měla kachnu se zelím, i když je to hodně kalorické jídlo, mám ze sebe radost, protože se mi povedlo sníst jen jeden knedlík, trochu zelí a malou část kachny. Nezní to úplně jako malá porce, ale u mě je to pokrok v tom, že jsem nesnědla vše na talíři. Po dlouhé době jsem taky měla kafe, měla bych si je vařit častěji :) Seděla jsem u plného stolu, oči mi běhali po všem tom jídle, ale já měla jen kafe :) a potom teda patku chleba, ani nevím proč, tohle musím omezit.
Dnes se vracím na intr a od zítra ustálím režim. Většinu dnů plánuji hladovět do oběda a pak si dát věčeři. Občas bývá večeře hnusná, takže ji ani nejím. Na inrtu mám plno sladkostí, klidně bych uděla přežer a pak to vyzvracela, ale jde tam všechno slyšet, takže to není možné. Stejně jsem chtěla omezit miu a soustředit se na anu. Sedím tady v ryflích a cítím se jak muffin :(
Psaní článků mě celkem baví, takže bych snad mohla přidávat častěji. 2x týdně je minimum. Zatím papa ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama