OU SHIT

10. října 2017 v 18:11 | BADgurl
Už podruhé slovo shit v nadpisu? Hm, asi to vystihuje můj život. Téma, o kterém chci dneska psát, se týká mé sexuální orientace. Sice absolutně nevím kdo nebo co vlastně jsem, ale poslední dobou nad tím přemýšlím čím dál víc. Dneska mi kamarád řekl, že nemá rád "teplý" lidi. Což mě docela urazilo a absolutně jsem nevěděla co na to odpovědět. Chtěla jsem říct: " Hmm, tak to nemáš rád ani mě že?" Ale radši jsem nic neříkala. Přemýšlím, že bych se už měla vyoutovat rodičům, protože mš to fakt už mrdá. Dívám se po holkách, v tělocviku je to šílený, vím, že bych se na ně neměla dívat, lae nemůžu si pomoct. Řekla jsem si, že to rodičům řeknu až si někoho najdu, ale kdo ví kdy to bude? A co bych jim vlastně řekla? " Mami, chtěla bych ti něco řict. Sice nevím, co jsem, ale líbí se mi holky." Hmm, tak to asi ne. No, každopádně tohle budu muset ještě vymyslet. Zatím ale nikoho nechci, jen už chci mít za sebou comingout. Nejvíc se bojím, že rodiče zklamu. Už ale nezvládám ty věčné dotazy typu: " A máš už kluka? " Nevím, kdy seberu odvahu, ale nejspíš se to tady na blogu dozvíte první.
Už vás asi nudím povídáním o sobě a své orientaci, takže pro dnešek končím. Papa ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baryys | Web | 11. října 2017 v 10:00 | Reagovat

Mám kamarádku, která je bisexuál a moje mamka má přítelkjyni už asi osm let a žije s námi. PO tátov měla mamka přítele, ale upřímně mamčinou přítelkyni mám ráda a myslím, že je lepší než mámin bývalý přítel a rozumím si s ní více než s mamkou, vtipně na tom je, že než se s ní mamka seznámila, tak já chodila do třídy s jejím synem a seděli jsme spolu v lavici, takže mě z pohledu už znala, když mě viděla z okna :D

2 badgurl | 11. října 2017 v 18:39 | Reagovat

mometálně se rozhoduji, jestli se vyoutuju rodičům. Bavila jsem se o tom všem s kamarádkou a ta mě podporuje. Jsem ráda, že jsi se se mnou podělila o tvůj příběh :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama